תפסת אותו בוגד בך? כך תנהלי את הגירושים בקלות

בגידה בין בני זוג היא מאורע קשה מהרבה בחינות ובמרבית המקרים גילוי על בגידה שכזאת ישים את הנישואים, טובים ככל שהיו, על מסלול מהיר לגירושין. אם גילית שבן הזוג שלך בוגד בך, החלטת כי אינך יכולה לסמוך עליו יותר וכי למרבה הצער הנישואים שלכם היגעו לקיצם ישנם מספר דברים שחשוב שתדעי על מנת לנהל את הגירושים בצורה האופטימלית ולחסוך מעצמך כאבי לב נוספים ולקבל את מלוא הזכויות המגיעות לך בעת הגירושין.

 

גילית שהוא בוגד? מה לעשות?

הרגע שבו מתגלה לפתע כי האדם שאהבת וסמכת עליו אינו בדיוק האדם שחשבת הוא ללא ספק מהלומה נפשית. אם לא די בכך שקרוב לוודאי אותה אישה נבגדת שרויה במצב של טלטלה נפשית עמוקה למרבה הצער, בדיוק בעיתוי הזה יש חשיבות עליונה לפעולות שהיא תבחר לעשות ועל כן חשוב מאוד לקחת רגע על מנת להבין כיצד כדאי לפעול, מה מומלץ לעשות וממה כדאי להימנע בשלב זה.

 

פנייה לתמיכה נפשית

הליכי פרידה בכלל וגירושים על אחת כמה וכמה אינם מאורעות פשוטים והם דורשים גיוס של מלוא תעצומות הנפש הטמונות בנו. על מנת להצליח להתמודד עם האתגרים הצפויים לעיתים קרובות סיוע הוא דבר הכרחי. אם אינך נמצאת בסביבה תומכת או שאת מרגישה כי אינך מסוגלת להיחשף בפני האנשים הקרובים לך שקלי לפנות לקבלת תמיכה נפשית ממטפל או מטופלת מוסמכת על מנת שתוכלי לגייס את המשאבים הנפשיים הנדרשים ולהתמודד עם האתגרים הצפויים בהצלחה.

 

שכירת בלש פרטי

נשים רבות עשויות לחשוב כי ככל שיהיו עדויות רבות יותר וחותכות יותר לגבי חוסר הנאמנות של הבעל, כך הסיכויים שבית המשפט יפסוק לטובתן גדלים. עם זאת, במציאות, מבחינה חוקית לריבוי העדויות אין ערך רב ועל כן אם ביכולתכם להשיג עדויות לחוסר הנאמנות של הבעל אין צורך לשכור בלש פרטי ולשלם לו אלפי שקלים בכדי לבלוש אחרי הבעל ומעשיו השונים, למעשה לעיתים קרובות די במספר צילומי מסך מהטלפון הסלולרי של בן הזוג הבוגד.

 

פנייה לעורך דין לדיני משפחה

מבין כל ההחלטות שיש לקבל לפני התחלת הליך גירושין ולפני כל הפעולות שיש לבצע, הפנייה לעורך דין לדיני משפחה מקצועי המתמחה בהליכי גירושין היא מן הדברים אשר להם השפעה מכרעת ועל כן מוטב להקדים ולעשות זאת. ככל שתפני לעורך הדין בשלב מוקדם יותר ותתני לו תמונה מלאה יותר על מצב הנישואים שלך כך תוכלי לנהל את הגירושים בצורה טובה יותר ופשוטה יותר. במקרים מסוימים אף מומלץ לפנות לערך הדין עוד לפני עימות עם הבעל ועוד לפני שהודעת לו שברצונך לסיים את הנישואים שלך אליו.

אומנם בגידה היא אירוע קשה ביותר אך בעזרת תמיכה מצד אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים תוכלי לצאת מן הסיטואציה הלא פשוטה הזאת בראש מורם ולבנות לעצמך חיים חדשים.

 

משפחה מפורקת