עורך דין נזיקין – האם צריך לקחת אותו כאשר נגנב הרכב? כל המידע

אם אי פעם נגנב לכם הרכב, כנראה שאף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה כל הסיפור הזה יכול לבאס גם את האנשים הכי מחויכים בעולם. אז מתי תצטרכו להסתייע בחברת הביטוח ומתי בשירותיו של עורך דין נזיקין? בואו נסביר.

בעוד שחלקנו חונים את מכוניותינו בחניונים נעולים ופחות חשופים למקרי גניבות רכב, חלקנו האחר עשוי להתעורר בכל בוקר ולגלות שהרכב שהיה חנה ברחוב – פשוט נעלם! האם העירייה גררה אותו? האם באישון לילה הוא פשוט נגנב על ידי גנבים מומחים? אם גיליתם שהעירייה לא גררה לכם את האוטו והוא אכן נגנב, אין לכם שום סיבה להתקשר לעורך דין נזיקין. צר לנו לאכזב אתכם, אבל הוא ממש לא יבין מה אתם רוצים ממנו. אתם צריכים להתקשר לחברת הביטוח. אבל, וזה אבל חשוב, חשוב קודם כל לבדוק באיזה סוג ביטוח אתם מבוטחים.

בין אם אתם נוהגים ברכב מסוג קיה נירו או כל סוג רכב אחר, המידע הבא חשוב ביותר עבורכם:

 

באילו מקרים אפנה לחברת הביטוח של הרכב?

נגנב הרכב והיה לכם רק ביטוח חובה? אולי ביטוח חובה + צד ג'? בין אם כך או כך, לצערנו אתם לא זכאים לקבל כסף מחברת הביטוח. השכלתם לבטח את הרכב מראש בביטוח מקיף? מצוין, פנו לחברת הביטוח שלכם והחלו בתהליך של החזרים כספיים מחברת הביטוח עוד היום, בגין גניבת רכב. כידוע לכולנו, זה בדיוק הזמן להפעיל את הביטוח המקיף, כשנגנב רכב.

אז מתי כן נזדקק לשירותיו של עורך דין נזיקין? אוקי, נניח שהתעוררתם בבוקר וגיליתם שנפלו שאריות בטון מהבניין הצמוד אליכם שכרגע עובר תהליכי שיפוץ. גם כאן, אם יש לכם ביטוח מקיף, קודם כל פנו לחברת הביטוח.

 

פסולת בניין שהושלכה או נפלה וגרמה נזק לרכב! מה עושים?

אם אין לכם ביטוח מקיף, אתם מוזמנים לפנות לדוקטור גוגל ולאתר לכם עורך דין נזיקין, באמצעות שירותיו תוכלו לתבוע את הקבלן שמשפץ את הבניין ממולכם. הפועלים מהבניין הזה השליכו או הפילו פסולת על הרכב שלכם, שגרמה לעיוותים, מעיכות וקימוטים בפח?

אתם זכאים בהחלט לנסות לתבוע! אין ספק, זה ממש, אבל ממש מבאס לגלות דברים כאלו על הבוקר, אבל עצה שלנו, אל תתרגשו, זה קורה כל הזמן. בימינו, הכי מומלץ פשוט לקחת נשימה ארוכה, להבין שאתם לא היחידים בסירה הזאת, להבין שזה קורה להמון אנשים.

 

זה קורה להמוני אנשים: מעיכות בפח כתוצאה מחניה תחת בניין בשיפוץ

כשתסתייעו בסיוע משפטי מקצועי, גם עורך הדין בעצמו יגיד לכם שאלו תיקי תביעות מאוד נפוצים, כולל תיקי תביעות של נזיקין בדירות ולא רק במכוניות. אגב, שימו לב להבדל מאוד חשוב בנושא זה, אם הרכב שלכם נפגע נניח כתוצאה מברד חזק, והוא לא היה מבוטח בביטוח מקיף, לדאבוננו לא יהיה לכם את מי לתבוע.

זכרו, נזקי כוח עליון הם נזקים הנגרמים כתוצאה מפגעים ונזקים אלו הנגרמים מברד, שזה בעצם מה שמכסה הביטוח המקיף. כמובן, אם אתם רוכשים רכב חדש, תמיד יהיה מומלץ לבטח אותו בביטוח מקיף. אגב, יש גם לא מעט רכבים אחרים שרוכשים אותם בשוק המשומש, אבל הם מספיק נדירים או מספיק יקרים בכדי שיהיה כדאי לבטח אותם בביטוח המקיף.

 

רכישת רכב חדש במחיר אטרקטיבי ומחירי ביטוח מעולים: יש חיה כזו?

מחפשים אחר רכב חדש וגם אחר מחירי ביטוח מעולים? אולי גם תנאי מימון וטרייד אין למכוניות? אתם מוזמנים עוד היום להסתייע בשירותים הרבים והנרחבים של קפיטל מוטורס – סוכנות הרכבים הכי וותיקה בארץ.

בין אם אתם צריכים טנדר, מסחרית, SUV, רכבי מיני, סופר מיני, משפחתיות או רכבים מסוג אחר, קפיטל מוטורס שם בכדי לייעץ לכם לפני רכישת רכב חדש. כמובן, ללא התחייבות. אם בסוף תרגישו צורך לרכוש רכב במקום אחר, זה בסדר גמור וגם קיבלתם מידע חשוב מצוות המומחים של קפיטל מוטורס על הדרך. בסופו של דבר, הכי חשוב שתנהגו ברכב שחלמתם עליו וכדאי שתרכשו אותו במחיר האטרקטיבי ביותר בשוק. כמובן, מחירים אטרקטיביים לרכבים חדשים מוצאים רק אצל הסוכנויות הרציניות והוותיקות, כדוגמת קפיטל מוטורס. בהצלחה ונהיגה מהנה ובטוחה!

צדק ומשפט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram