מתחילים את התהליך עם עורך דין נזקי גוף

בעידן המודרני תופסת העבודה את מרבית השעות של ציבור העובדים. שעות הערות שלנו מתחלקות בין התארגנות בבוקר, נסיעה לעבודה, שהייה במקום לאורך כל שעות היום וחזרה הביתה להתארגנות לקראת הערב ושינה בבית עד לזריחה הבאה. כך ברור למה פעמים רבות מתרחשות תאונות במקום העבודה, במיוחד מאחר ונמצאים בו כל כך הרבה שעות. תאונות עבודה יכולות להשאיר את העובד עם בעיות רפואיות, נכות ואפילו אובדן כושר עבודה ויש לדאוג לכלל התהליכים מול הביטוח הלאומי, המעסיק לשעבר והביטוח. בכל אלו עוזר עורך דין נזקי גוף שמכיר את הנפשות הפועלות ויכול לסייע לכל אורך הדרך. מלבד תאונות עבודה, האם יש עוד דברים בהם יוכל עורך דין נזקי גוף לסייע?

נזקי גוף

עורך דין נזקי גוף – מגוון האפשרויות

תאונות דרכים

בכל יום בישראל מתרחשות מספר תאונות דרכים. בחדשות ניתן לשמוע על דרגות הפציעה של המשתתפים בתאונה, אך לאחר הדיווח שמסתיים עדיין יש פצוע בינוני יכול להיוותר עם קטיעת רגל או נכות לכל החיים. במצבים כאלו, ברור כי הנפגע לא יכול להמשיך בחייו הקודמים ויש צורך לעשות עצירה וחשיבה מחדש. האם יש לו אפשרות לבקש פיצויים? על פי חוק פיצוי לנפגעי תאונות דרכים שנחקק בשנת 1975 התשובה היא חד משמעית כן. אך כדי לעשות זאת נכון יש לוודא שפונים למומחים מתאימים, לבית המשפט ומביאים את כל הראיות האפשריות, ובכל אלו יכול עורך דין המתמחה בתחום לעזור.

ביטוח תלמידים

בישראל, כל תלמיד בבית הספר מבוטח עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע! משמעות הדבר היא שאם ילד נפצע או נפגע, אפילו בבית, יש לו ביטוח שמכסה את הפציעה ויכול להעניק פיצוי במידת הצורך. על הורי הנפגע להביא את ההוכחות לכך שהילד נפגע ובעקבות כך נוצרה החבלה וכעת יש לתבוע את ביטוח התלמידים. עורך דין נזקי גוף שמתמחה בתחום יכול לנהל תביעה שכזו בצורה מיטבית ולהשיג את הפיצוי המקסימאלי לו זכאים הילד ומשפחתו.

פציעות מחיות מחמד

במידה ואדם מחזיק חיית מחמד בביתו, עליו להיות מודע באופן מוחלט לאחריות המוטלת עליו. כלב או כל חיית מחמד אחרת התוקפים אדם אחר, יגרמו לבעליהם לשלם פיצוי לנפגע, בזכות הוכחת התקיפה בלבד. בשנים האחרונות ישנה אפשרות לרכוש ביטוח לבעלים עבור פגיעות של בעלי החיים שברשותם, אך הדבר אינו פוטר לחלוטין את הבעלים מהתמודדות מול עורכי דין בתחום שינסו להוכיח את עוצמת הפגיעה.

תאונות אוטובוס

אדם שנוסע בתחבורה ציבורית והאוטובוס עובר תאונה שמותירה אותו פצוע וזקוק לעזרה רפואית, האם יש אחריות למישהו בעקבות פציעתו? במידה ואכן הנפגע סבל מנזקי גוף, משמעות הדבר היא כי עליו יהיה לתבוע את חברת האוטובוסים ו/או את הביטוח של הנהג הנוסף המעורב בתאונה במטרה לקבל את הפיצויים המגיעים לו בעקבות הנזקים הללו.  

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי

עורך דין צבאי שתשמחו לקבל את שירותיו

אתם נמצאים עכשיו בשלב בחיים שבו אתם חיילים ואתם מואשמים בעבירה חמורה? עמוק בפנים אתם יודעים שזה נכון ושאתם אשמים? אם כך, עכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לראות

מטרייה וכסף
מידע משפטי

איזה ביטוח מבנה דרוש בצהל?

עולם הביטוחים נועד לתת לנו מענה בדמות סיוע וכיסוי כספי במקרים שבהם נזדקק להם. ביטוח על המבנה שבו אתם גרים, הוא אחד מיני סוגים רבים של ביטוחים. גם בצה"ל נדרשת

ENGLISH

Military Curriculum law

Lawyer advocate in cassation registered in the Register of Lawyers of Rome since February 2000, specializes in criminal law, military and administrative penal, especially for the management of labor relations

ציוד דרכונים
הוצאת אזרחות

אזרחות רומנית – מה חשוב לדעת?

אזרחות רומנית הפכה למבוקשת מאוד, מיד לאחר פורטוגל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לאחרונה הקשיחה ממשלת רומניה את התנאים, ואנחנו כאן עם הפרטים. אזרחות רומנית – מה חשוב לדעת?