תכנון מס

תכנון מס היא פעולה בסיסית אשר על כל אדם לבצע, זאת כדי להימנע מעמידה לדין. כיצד ניתן לבצע זאת? כל הפרטים במאמר הבא.

תכנון מס – זכות בסיסית של כל אדם

תכנון מס הוא למעשה שימוש באמצעים חוקיים אשר כוללים פרצות וחסרים וזאת על מנת להפחית את שיעור המס. מדובר למעשה בזכות בסיסית אשר שמורה לכל אדם, כאשר נשיא בית המשפט העליון השופט שמגר טען כי "זכותם ואף חובתם של מומחים בענייני מסים לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס". כלומר, בית המשפט קבע כי מדובר בזכותו של הנישום לתכנן את עסקיו כך שהוא ישלם כמה שפחות מס, אולם חשוב לזכור כי על מנת שתכנון מס יהיה אפקטיבי נדרשת מהות כלכלית מבוססת לפעולה המבצעת. לכן, ניתן לבצע תכנון מס באמצעות משרד אשר מתמחה בתחום וזאת כדי לא לשלם מיסים כבדים, תחת תנאים מסוימים.

 פטיש

למה משמש תכנון מס?

תכנון מס הוא למעשה חשיבה לטווח הרחוק. למעשה, כאשר מבצעים תכנון מס כפי שמסבירים במשרד אורדן ושות' נעשית חשיבה לגבי ההוצאות העתידיות וזאת תוך התייחסות לכלל העסקאות והפעולות הכלכליות אשר יתבצעו בעתיד, כאשר התכנון מתייחס לכל המסים הרלוונטיים כמו גם מיסוי בין לאומי, זאת בתנאי שהכספים מצויים בחשבונות בחו"ל. בנוסף, מדובר בנקיטה בפעולה משפטית וזאת כדי להימנע מהעמדה לדין פלילי, כאשר בשנים האחרונות אנו עדים להחמרה משמעותית במדיניות האכיפה והענישה כנגד מעלימי מס, וזאת בתנאי כי אכן לא בוצע תכנון מס נכון אשר נעשה ע"י בעל מקצוע. לכן, תכנון מס היא דרך חוקית לחלוטין אשר דרכה ניתן להפחית את המיסים כמו גם להתנהל בצורה כלכלית נבונה וזאת בליווי מקצועי של רו"ח אשר מתמחים בנושא, כפי שקיימים במשרד אורדן ושות'.

כיצד נבצע תכנון מס באופן הטוב ביותר?

כאמור, לקיחה של משרד אשר מתמחה בתחום כמו אורדן ושות' יבטיח כי תכנון המס שלכם ייעשה באופן המקצועי ביותר, תוך התעדכנות שוטפת בדיני המיסים והשינויים החלים מדי שנה. מדובר בפעולה מורכבת ביותר אשר כולל ביצוע של הליכים משפטיים רלוונטיים כמו גם התעדכנות ללא הרף וכן הקפדה על תכנון עתידי וזאת במטרה להפחית את שיעור המס ככל האפשר. בנקודה זו חשוב לציין כי תכנון מס מתאים בעבור כל אדם, בין אם מדובר בעצמאי או בחברה וכי העלות של תכנון המס אינה עולה ברוב המקרים על כמה מאות שקלים, לכן מדובר בהשקעה משתלמת ביותר אשר יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בשנה ואף יותר. לקבלת פרטים נוספים, צרו עמנו קשר באתר הרשמי לקבלת ייעוץ משפטי וכלכלי ראשוני והצטרפו גם אתם למאות הלקוחות המרוצים של החברה אשר נהנים משירות תכנון מס מקצועי, אדיב וזמין לכל שאלה או תהייה.