3 יתרונות בעורך דין לענייני נדל"ן

למרבה הצער, לא כולנו נולדים גאוני נדל״ן ויש דברים בחוק שאנחנו אפילו לא מכירים. אם אתם רוצים לרכוש דירה, למכור דירה, אפילו להשכיר דירה, עליכם להיוועץ עם עורך דין לענייני נדל״ן גם אם אתם בעלי דירות במשך שנים רבות. יש הרבה דברים בחוק שלא ידועים לאזרחים רבים ומספיק סעיף אחד שלא מכירים אותו בצורה הטובה ביותר, וכבר עלולים להסתבך עם החוק או לחלופין להפסיד בעסקה. אם לא השתכנעתם, הנה כמה יתרונות שיבהירו לכם למה אתם צריכים עורך דין לענייני נדל״ן.

 

אין הפתעות

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה או נכס שמשתייך לתחום המקרקעין, לא תמיד פשוט לבצע את התהליך הזה בצורה טובה וחלקה והכי חשוב – בלי הפתעות בהמשך. לרוב עסקאות נדל״ן הן עסקאות בסכומים גבוהים מאוד ואף לפעמים צריך לקחת משכנתא, מכירה של נכס אחר או הלוואה. לרוב, אדם אשר לא התנסה בחוק המקרקעין בצורה מקצועית לא ידע תמיד איך להתנהל בצורה הנכונה ביותר והמקצועית כמו בעל מקצוע.

למשל, אדם עם כאב ראש יכול לאבחן את עצמו או לחפש סיבות לכאב ראש בגוגל, רוב הסיכויים שהוא רק ייבהל ויכנס למצב חרדה מד״ר גוגל ויחשוב את הגרוע ביותר, במקום ללכת לרופא ולקבל אבחנה מדויקת וכנראה פחות גרועה. כך גם היוועצות עם עורך דין מקצועי כמו עו"ד זלצר עמיחי, שיכול להנחות אתכם ולמנוע ממכם טעויות והפתעות בהמשך הדרך.

 

בירוקרטיה

נדל״ן ועיסוק בנדל״ן יכול להביא אתו המון בירוקרטיה כמו חוזים, מסמכים, רישומים וטפסי רשויות כמו: מס רגישה, היטל השחה, מס השבחה, מיסי עירייה ועוד. עורך דין לענייני נדל״ן לא נבהל מבירוקרטיה ולמעשה זה חלק מהתפקיד שלו.

עורך דין מקצועי ידע לעשות את כל הפעולות הנדרשות עבורכם ויבצע אותם בצורה הטובה ביותר, מבלי להטריח אתכם ומבלי לדאוג האם הגשתם את כל הטפסים או שכחתם להגיש משהו מאוד חשוב שיכול לעכב או לשבש את כל העסקה. זלצר עורכי דין מתמחים בכל תחומי הנדל״ן ויעזרו לכם בתהליך, יידעו אתכם לגביי הקלות או פטורים אם אתם זכאים וינסחו עבורכם את החוזה בצורה תקינה והוגנת.

 

סביכות משפטית

אל תתנו לשמחה לרכישת דירה לבלבל אתכם, אומנם אכן מדובר על אירוע משמח, אך הוא מערב לא מעט היבטים משפטיים רבים. עסקאות נדלן עלולות להפוך לעניין סבוך מבחינה משפטית ולרוב אלה עסקאות מרכזיות שיכולות לשנות את החיים שלכם ואת החיים של כל בני הבית.

כאשר אתם שוכרים עורך דין לענייני נדל״ן תוכלו להיות רגועים שאתם מקבלים ליווי משפטי לאורך כל הדרך, לזכות בהטבות והחזרים שלא ידעתם על קיומם והליך נכון של רכישה או מכירה של הנכס שלכם.

 

לסיכום

עסקאות נדל״ן עלולות להיות עניין משפטי סבוך, עורך דין לענייני נדל״ן ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויעזור לכם למנוע הפתעות בהמשך, יתמודד מול בירוקרטיה וגם סביכות משפטית שעלולה להיווצר בהמשך.

נדל