4 דרכים להגן על עצמכם ועל משפחתכם

תושבים רבים במדינת ישראל גילו בבוקר בהיר אחד שעליהם למצוא דרכים יצירתיות שיאפשרו להגן על בני משפחותיהם. תרחיש זה גרם לנו להבין שעלינו להוציא מדריך מקיף בנושא שיציג בפני כל דורש את הדרכים הטובות ביותר שיובילו להגנה שכזו. אנחנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את 4 הדרכים האלה שיאפשרו לכם לישון טוב בלילה.

 

השתמשו במגב כדי לסגור את דלת הממ"ד

המקרים המצערים שאירעו לפני זמן מה, גרמו לרבים לתהות לגבי אופן השימוש בממ"ד שברשותם. אנחנו כאן כדי להציג בפניכם את הטיפ הטוב ביותר שיאפשר לכם לשמור על עצמכם מפני כניסה של מחבלים לתוך הממ"ד הביתי. ההמלצה היא לקחת קרש שיהיה שווה באורכו למשקוף של דלת הממ"ד.

נסרו חור שגדול במעט מקוטרה של ידית הממ"ד. לאחר שהקרש יהיה מוכן, תלבישו אותו על גבי הידית ותנעלו את הדלת מבפנים. שימו לב – פיקוד העורף מבקש להימנע מפירוק הידית מבפנים לאחר סגירת הדלת. מדובר בפתרון מאולתר שעשוי לנעול אתכם בתוך הממ"ד ללא אפשרות לצאת.

מְקָרֵר

 

תוציאו רישיון לנשק

הדרך השנייה (ולדעתנו הטובה ביותר) שתאפשר לכם לשמור על עצמכם ועל בני משפחתכם היא באמצעות הוצאת רישיון לנשק. סביר להניח ששמעתם שההנחיות להוצאת נשק הפכו להיות נגישות יותר עבור רבים, כך שמדובר בהליך פשוט למדי שמרבית האזרחים במדינה יכולים לעשות. אם טרם עשיתם זאת, היכנסו מיד לקישור הבא ותמלאו את הפרטים האישיים שלכם, כדי שתוכלו להחזיק בנשק תוך זמן קצר: rovai07.co.il.

 

תפעילו אפליקציית מעקב אחר הילדים

יש הורים שמדווחים שהילדים שלהם מעדיפים להישאר בבית או במרחק הליכה ממנו בימים מורכבים אלה, בעוד אחרים מגלים שילדיהם בוחרים לצאת למרחקים ארוכים, כדי להתנדב ולסייע לכל דורש. אנחנו ממליצים להתקין אפליקציית מעקב שתאפשר לראות בכל רגע נתון איפה הילדים נמצאים.

תיידעו אותם כמובן אודות האפליקציה הזו ותסבירו להם שהדבר יאפשר לסייע להם במידת הצורך. מקרים שאירעו לאחרונה מראים שמדובר באפליקציה שעשויה להציל חיים.

אפליקציה לילדים

צאו לפטרל עם הרכב ביישוב או בעיר המגורים

תושבים רבים יוצאים עם רכבם האישי לסיורים ברחבי הערים, המושבים והקיבוצים. שכן, זו הדרך שלנו להגן על עצמנו ועל המשפחות שלנו. בימים מורכבים אלה, שהצבא פרוס ברחבי הארץ, מוטלת עלינו החובה לשמור על עצמנו ולהיות ערניים לכל המתרחש מסביב. ראוי לציין שאם הוצאתם רישיון לנשק, כדאי שתיקחו אותו אתכם לסיורים אלה, כדי שתוכלו להגיב במהירות במידה ותיתקלו חלילה במפגעים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שיאפשר לכם להגן על עצמכם ובני המשפחה שלכם. כעת, אתם יודעים מהם 4 הדרכים שכדאי ליישם כבר עכשיו, כך שנותר לכם רק ליישם ולהעביר את המידע הלאה לשכנים, קרובי משפחה או חברים שתוהים מה עליהם לעשות כדי להעלות את תחושת הביטחון לסובבים אותם.

להגן על המשפחה