4 פתרונות מיגון אישי וציוד רפואי לשטח

התקופה האחרונה הראתה לכולנו עד כמה חשוב להיות מוכנים למצבי חירום. בין אם אתם נמצאים בשטח או אפילו במקום קרוב, יש ציוד שתמיד כדאי שיהיה בזמינות כיון שהוא יכול להציל את החיים שלכם בעת הצורך. אף אחד לא מצפה שיהיה לכם בכל רגע נתון את כל הציוד, אולם יש כמה פריטים שהיינו מגדירים אותם בתור כאלו שיש להם חשיבות עליונה.

 

מיגון לצוואר

הפריט הראשון הוא מיגון לצוואר שלכם. אם אתם נמצאים בשטחי לחימה או שאתם חברי כיתת כוננות, חשוב שתגנו היטב על הצוואר שלכם. הצוואר הוא אזור פגיע במיוחד לאור העובדה שבדרך כלל אין עליו מיגון, מה גם שכל פגיעה בו עלולה להיות הרת אסון. מדיטקטיק מאפשרים לכם להנות ממיגון מיוחד לצוואר שיוכל להגן עליו מפני פגיעה של רסיסים שעפים במרחב.

פלטות הגנה

פלטות הגנה

החשיבות של פלטות הגנה היא בכך שהן מגנות עליכם בחלק המרכזי של הגוף. את הפלטות הללו ניתן להכניס לתוך אפוד ייעודי, וכך אתם מקבלים הגנה כמעט מלאה על הבטן, החזה והגב שלכם. פלטות איכותיות יכולות להגן לא רק מרסיסים אלא גם מירי, דבר שיכול להציל את החיים שלכם במקרים רבים. לא לחינם לוחמים לא נכנסים לשטחי לחימה בלי שיש להם את הפלטות הללו.

 

חוסם עורקים

בניגוד לציוד הגנה שעליו דברנו שנועד להגן עליכם מפני פגיעה, חוסם עורקים הוא אמצעי שנכנס לשימוש רק לאחר שנוצרה פגיעה. המטרה של החוסם היא למנוע איבוד דם רב בעת פגיעה בעורקים. פגיעה בעורך, גם אם היא נוצרה על ידי רסיס עלולה לגרום לאובדן של דם רב, דבר שמוביל באופן מידי לסכנת חיים. חוסם העורקים נועד למנוע את זרימת הדם דרך העורך הפגוע.

 

קסדה טקטית

הפריט האחרון שעליו נדבר זוהי קסדה טקטית. על החשיבות של הקסדה אין מה להרבות במילים, וכולנו מכירים אותה עוד מימי השירות הצבאי. המטרה של הקסדה הטקטית היא לא רק להגן עליכם אלא גם לעזור לכם להילחם בצורה נוחה. מדובר על קסדה במשקל נמוך, כאשר המשקל הנמוך שלה לא מגיע על חשבון ההגנה שהיא מעניקה למי שחובש אותה.

 

על מה חשוב להקפיד בקניית הציוד

כאשר אתם קונים ציוד לחימה והגנה שמיועד לשטח הדבר החשוב ביותר הוא להקפיד על האיכות שלו. כפי שהבנתם מדובר על ציוד שיכו להציל את החיים שלכם, כך שאיכות היא הדבר הכי חשוב ביחס אליו. בנוסף, עליכם לוודא שהציוד יושב עליכם בצורה נוחה ומאפשר לכם להילחם בלי הגבלה.

 

לסיכום

אם גם אתם מבינים שהגיע הזמן לדאוג לעצמכם לפתרונות מיגון וציוד לשטח, אתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים מול כמות הציוד שקיימת בשוק. כאן קיבלתם סקירה על מספר פריטים חשובים. בבחירה של הפריטים הללו הקפידו לבחור פריטים שיתאימו למידות שלכם.

קסדה טקטית