אזרחות רומנית – מה חשוב לדעת?

אזרחות רומנית הפכה למבוקשת מאוד, מיד לאחר פורטוגל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לאחרונה הקשיחה ממשלת רומניה את התנאים, ואנחנו כאן עם הפרטים.

אזרחות רומנית – מה חשוב לדעת?

אזרחות רומנית הפכה בשנים האחרונות לאזרחות מבוקשת מאוד בעבור ישראלים אשר יש להם שורשים ברומניה, כמו גם בעבור אלו אשר מעוניינים לקבל אזרחות אירופית. למעשה, רומניה היא חברה באיחוד האירופי ומתוקף כך קבלה של אזרחות רומנית, כמו גם דרכון, מהווה הזדמנות חסרת תקדים בעבור ישראלים אשר רוצים לשפר את איכות החיים כמו גם לנוע בחופשיות במדינות אירופה, כמו גם ארה"ב ואוסטרליה, מבלי להגיש בקשה לוויזה. יתרה מכך, אחזקה של אזרחות רומנית מאפשרת לישראלים לבצע רכישות של נכסי נדל"ן, כמו גם לקבל סבסוד מלא או חלקי לצורך למידה לתארים מתקדמים במוסדות הלימוד המובילים בעולם אשר ממוקמים באירופה, כמו גם לחיות ביוקר מחייה אשר הוא מופחת בעשרות אחוזים, מאשר ישראל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ההליך של הוצאה של אזרחות רומנית חייב להתבצע באמצעות חברה מקצועית, וזאת לאור העובדה כי בניגוד להוצאה של דרכון פורטוגלי, אזרחות רומנית היא קשה יותר לאור הקשחה של התנאים של ממשלת רומניה.

דגל רומניה

הקשחה בתנאים לקבלת אזרחות רומנית

ממשלת רומניה בשנתיים האחרונות הקשיחה את התנאים לקבלת אזרחות, וזאת על מנת למנוע מאזרחים זרים לקבל את האזרחות, במידה והם לא הצליחו להוכיח כי אכן הם צאצאים של אזרחי רומניה, בין אם מדובר בהורים או בסב או סבתא. יתרה מכך, ממשלת רומניה מבקשת לקבל אין ספור מסמכים אשר מתורגמים לשפה הרומנית ואשר מאששים את דבר הקשר, כמו גם מבקשת מישראלים כמו גם אזרחים זרים אחרים להישבע אמונים למדינה, בשפה הרומנית. לכן, בניגוד לדרכון הפורטוגלי בו נדרש רק להגיש מסמכים ולאחר מכן לקבל את האזרחות, ברומניה אלו אשר רוצים לקבל את האזרחות צריכים לעבור בסוף התהליך השבעה מה שמצריך הבנה בסיסית בשפה הרומנית. על כן, חשוב לקחת קורס ייעודי לנושא וזאת על מנת להבטיח כי תעברו בהצלחה את שלב השבועה, אשר מתרחש בקונסוליה הרומנית.

קורס ייעודי המותאם בדיוק בשבילך – באמצעות החברות המובילות בתחום

חברת EASY NATIONALITY  וחברת RC ISRAEL מאפשרות לכם, במידה ואתם צאצאי לאזרחי רומניה לקבל קורס ייעודי אשר יכין אתכם באופן המיטבי ביותר לשלב של השבועה, וזאת על מנת שתוכלו להשלים את תהליך הסיזיפי הזה באופן הקל והטוב ביותר, עד לקבלת האזרחות והדרכון הרומני. צוות העובדים של החברות הן עובדים מיומנים אשר בעלי ניסיון עשיר בענף, כמו גם בעל הצלחות רבות – כפי שיעידו אלפי הישראלים אשר קיבלו את האזרחות והדרכון הרומני. לקבלת מידע נוסף, היכנסו לאתר בכתובת https://www.easynationality.com , השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם.