3 סיבות לקחת עו"ד נדל"ן בעת רכישת נכס

12 שנות הלימוד המלאות שעברנו בצעירותינו לא לימדו אותנו דבר בתחום רכישת נכסים בארץ. שכן, ענייני נדל"ן נלמדים אך ורק במסגרת לימודי תואר במכללות השונות. מי מכם שמזדהים עם חוסר הידע בתחום, צריכים להישאר כאן ולגלות שיש סיבות נוספות מלבד סיבה זו (חוסר היכרות עם ההליך) לקחת עו"ד נדל"ן שילווה את רכישת הנכס מתחילת ההליך ועד סופו.

 

הסיבה ה – 1: מדובר בתהליך ארוך ומורכב שאתם לא מכירים בו כלל

כאמור, מבלי לפגוע בכם חלילה, אינכם מכירים את הליך רכישת הדירה באופן מעמיק. נספר לכם שמדובר בתהליך מורכב מאוד שמצריך היכרות עם כל מיני סעיפים קטנים, טפסים שצריך למלא באופן מדויק והתנהלות אל מול גורמים שונים. כדאי לפנות אליו בהקשר זה משום שרכישה של דירה זה לא עניין של מה בכך. אתם הולכים להשקיע את מירב כספכם בהליך וכדאי שהוא יתבצע באופן מקצועי.

הסיבה ה – 1 מדובר בתהליך ארוך ומורכב שאתם לא מכירים בו כלל

הסיבה ה – 2: עורך דין יעניק לכם שקט נפשי

כל אחד מאתנו שמע לפחות פעם אחת במהלך חייו את האמרה: "טעויות קורות, אנחנו בני אדם". סביר להניח שאתם לא רוצים לשמוע את האמרה הזו בהקשר של רכישת הדירה לכם. שכן, מדובר בעסקה שהולכת להיות במרכז חייכם. לכן, ההמלצה היא לפנות אל עורך דין נדל"ן בקריות שיתלווה להליך וימלא את כל המסמכים הדרושים, כדי שאתם תוכלו להמשיך בשגרת חייכם ללא לחץ.

 

הסיבה ה – 3: כך תוכלו לבדוק אם יש תקלות

שמענו לא פעם על מי שרכשו דירה ללא סיוע מצד עורך דין נדל"ן בחיפה. שיחות עמם יגלו בפניכם את התמונה העגומה. שכן, רבים מהם גילו שהם קיבלו "חתול בשק" לאחר ששילמו ממיטב כספיהם. הכוונה היא שהם קנו דירה שהתגלתה כבעייתית מכל מיני בחינות, למשל:

  • התגלו בה בעיות צנרת חמורות לאחר הרכישה
  • התגלה שהבניין צפוי לעבור שיפוץ מסיבי שאינו מאפשר מגורים בדירה
  • התגלה שהבניין הסמוך צפוי לעבור הריסה שתפגע באורח החיים של הדיירים

הסיבה ה – 3 כך תוכלו לבדוק אם יש תקלות

זו הדרך שתאפשר לכם להגיע לעורך דין מומלץ בתחום

אל דאגה, לא נשאיר אתכם "באוויר" עם הסיבות בלבד ונציג בקצרה את הדרך שתוביל אתכם לעורך דין מומלץ בתחום הנדל"ן, כדי שתהיו בטוחים שתוכלו ליהנות מכל היתרונות שבאים לידי ביטוי בליווי מקצועי מטעמו. נסביר שעליכם לחפש תחילה בגוגל את שמו של עורך הדין ששמעתם עליו מחברים או בעת גלילה אקראית ברשת. לאחר מכן, תקראו את חוות הדעת שנכתבו אודותיו על ידי גולשים בלשונית הביקורות של גוגל. כך תוכלו לגלות אם מדובר בעורך דין מנוסה ומומלץ.

 

לסיכום

יש הרבה סיבות לקחת עורך דין נדל"ן בעת רכישת דירה. המדריך הנוכחי הציג את 3 הסיבות הבולטות ביותר, כדי שכל אחד יוכל להכיר בהן מקרוב ולבחור בעורך דין מומלץ שילווה אותו לאורך כל הדרך.